DETAIL KNIHY

Všechny informace o

DANĚ Z PŘÍJMŮ S KOMENTÁŘEM 2024

DANĚ Z PŘÍJMŮ S KOMENTÁŘEM 2024

DANĚ Z PŘÍJMŮ S KOMENTÁŘEM 2024
Autor: Pelc Vladimír, Pelc Vladimír
Nakladatel: Anag
EAN: 9788075543684
Žánr: Ekonomika a právo
Rok vydání:
Stav: Skladem
Běžná cena: 1099 Kč
AKČNÍ CENA: 990 Kč
Anotace

Tato populárně odborná praktická publikace o daních z příjmů vyšla od roku 2000 již v 18 vydáních. Aktuální devatenácté vydání obsahuje znění zákona o daních z příjmů účinné pro rok 2024.

Zpracování a pojetí publikace

Kniha byla zpracována jako metodická pomůcka – stručný, ale systematický výklad pomáhá čtenáři zorientovat se v jednotlivých ustanoveních daňového zákona. Úsporné komentáře autorů doplňuje kvalitně zpracovaný přehled přímo související judikatury s precedenční vahou a popisem skutkové daňověprávní skutečnosti a jejího řešení, popř. i s obecnějšími teoretickými závěry. U každého ustanovení jsou uvedeny klíčové pojmy, které jsou v indexu (neboli věcném rejstříku) zařazeném na konci knihy lokalizovány podle svého výskytu v textu zákona výslovně, i z hlediska pojmového obsahu; index zahrnuje rovněž odkazy na související předpisy.

Komu je publikace určena?

Tuto publikaci ocení a využijí především účetní, daňoví specialisté, právníci a podnikatelé, kteří se daněmi z příjmů ve své profesionální činnosti zabývají, ale i studenti právnických a ekonomických fakult vysokých škol. Umožňuje plnohodnotnou orientaci v příslušných zákonech a je základem pro zvládnutí problematiky daně z příjmů při praktické aplikaci v podnikatelské i legislativní praxi.

Kontaktujte nás

Nejrychlejší cesta, případně využijte odkaz KONTAKTY.

Adresa

Leoše Janáčka 47
397 01 Písek